Lista produktów producenta: Tikkurila

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 135 elementów
 • 13,90 zł

  Karta kolorów prezentująca kolekcję 19 kolorów off-white w tonacjach złamanej bieli. Te kolory to idealna propozycja dla osób ceniących skandynawski styl, oparty na eleganckim minimalizmie, prostocie i naturalności.

  13,90 zł
 • 8,00 zł

  Tikkurila Valtti Color Card to karta 55 kolorów, na które można barwić wybrane produkty z serii Valtti.

  8,00 zł
 • 8,00 zł

  Karta kolorów, która zawiera 64 najmodniejsze, wybrane kolory na elewacje mineralne, drewniane i metalowe.

  8,00 zł
 • 61,90 zł (cena z kolorem)

  Tikkurila Valtti Opaque to półmatowa akrylowa farba przeznaczona do drewna na zewnątrz pomieszczeń. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, zabezpieczając drewno przed niekorzystnym ich wpływem oraz działaniem promieni UV. Farba podkreśla naturalną strukturę drewna. Możliwość barwienia na wybrane kolory z wzornika Tikkurila Facade 760 lub koloru z karty Tikkurila Vinha - Valtti Opaque. Opakowanie zawiera 0,9 litra produktu.

  Więcej informacji

  61,90 zł (cena z kolorem)
 • 176,90 zł (cena z kolorem)

  Tikkurila Valtti Opaque to półmatowa akrylowa farba przeznaczona do drewna na zewnątrz pomieszczeń. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, zabezpieczając drewno przed niekorzystnym ich wpływem oraz działaniem promieni UV. Farba podkreśla naturalną strukturę drewna. Możliwość barwienia na wybrane kolory z wzornika Tikkurila Facade 760 lub koloru z karty Tikkurila Vinha - Valtti Opaque. Opakowanie zawiera 2,7 litra produktu.

  Więcej informacji

  176,90 zł (cena z kolorem)
 • 531,90 zł (cena z kolorem)

  Tikkurila Valtti Opaque to półmatowa akrylowa farba przeznaczona do drewna na zewnątrz pomieszczeń. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, zabezpieczając drewno przed niekorzystnym ich wpływem oraz działaniem promieni UV. Farba podkreśla naturalną strukturę drewna. Możliwość barwienia na wybrane kolory z wzornika Tikkurila Facade 760 lub koloru z karty Tikkurila Vinha - Valtti Opaque. Opakowanie zawiera 9 litrów produktu.

  Więcej informacji

  531,90 zł (cena z kolorem)
 • 7,99 zł

  OknaMeble

  Tester koloru Tikkurila Optiva White pozwala sprawdzić jak farba wygląda na ścianie w pomieszczeniu, które ma być malowane. Kolekcja składa się z koloru białego oraz 19 kolorów off-white w tonacjach złamanej bieli. Opakowanie zawiera 100 ml produktu.

  Więcej informacji

  7,99 zł
 • 32,90 zł

  Pędzel

  Tikkurila Valtti Guard Plus to gotowy do użycia, wodny impregnat gruntujący do ochrony drewna na zewnątrz. Zabezpiecza przed grzybami i sinizną. Zawiera żywicę na bazie oleju lnianego, dzięki czemu zwiększa odporność drewna na działanie deszczu i wody. Produkt zalecany jako warstwa gruntująca pod produkty nawierzchniowe, np. Tikkurila Valtii Color Aqua, Tikkurila Valtti Opaque.

  Więcej informacji

  32,90 zł
Pokazuje 1 - 8 z 135 elementów